Zájezdy se mnou

This image for Image Layouts addon

IZRAEL

Dobijte novou energii ve fascinující zemi zázraků...
Vydejte se vstříc zážitkům do "svaté země", která vás zaručeně překvapí. V Jeruzalémě nevyjdete z údivu, vychutnáte si výhled na Chrámovou horu, budete obdivovat legendární pevnost Masada i Nazaret proslavený Ježíšem Kristem. A navíc si dopřejete jedinečnou koupel v Mrtvém moři. 
Vyrazte a prožijte fascinující zemi zázraků - Izrael

Termíny

Praha

This image for Image Layouts addon

ŠPANĚLSKO

Jedinečný zájezd s průvodcem, během kterého ochutnáte živoucí atmosféru a ruch ulice La Rambla či slavnou tržnici La Boquería, poznáte zblízka Gaudího Park Güell plný uměleckých děl a seznámíte se s ikonickou katedrálou Sagrada Familia. Dopřejte si krátnou dovolenou a poznávejte Katalánsko. Nechte se vtáhnout přímořskou atmosférou a objevujte Barcelonu naplno!

Termíny

Ostrava, Praha, Katovice, Krakov

This image for Image Layouts addon

ANGLIE

Napětí, zábava, jedna z nejstarších univerzit na světě... Či lokality, kde se natáčel dnes již všem známý Harry Potter... Vyberte podle vlastní úvahy! Projeďte se například po Temži anebo dvoupatrovým autobusem. Navštivte pevnost Tower s prohlídkou uvnitř i známý most Tower Bridge.
Nechtese strhnout atmosférou anglické metropole
a poznejte tepající Londýn!

Termíny

Praha

+ NEJKRÁSNĚJŠÍ VYHLÍDKY A IKONICKÉ STAVBY
This image for Image Layouts addon

THAJSKO

Thajské zážitky z první ruky... Bangkok si vychutnáte z vyhlídkové lodi i z vrcholu Golden Mount. Nahlédněte do úžasných chrámů. Projdete se džunglí v Khao Sok, poplujete kanoí, odhalíte tajemství thajské kuchyně. Užijete si nádherné pláže Krabi, ponoříte se do krás korálových útesů i zdejší přírody.
Vydejte se za asijskou exotikou - dopřejte si Thajsko na vlastní kůži!

Termíny

Praha

+ NÁRODNÍ PARK KHAO SOK + PLÁŽE KRABI
Dagmar Sedláčková
Dagmar Sedláčková
dagmar_sedlackova
Image
Econompress 2022